De Valk: bouwen aan de toekomst
In Soerendonk wordt er gebouwd! Na veel voorbereiding gaan de 32 woningen in het plan ‘De Valk’ van start. Een mix van huurwoningen (sociaal en middelduur), sociale koop en vrije sector maakt dit plan geschikt voor een breed scala aan toekomstige bewoners.

Voor ieder wat wils
Of je nu starter bent of doorstromer, jong of oud, met een smalle of wat bredere beurs: hier is straks voor iedereen een plek. Dankzij de inzet van vele betrokkenen is dit plan mogelijk gemaakt. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor.
Een mooie aanvulling voor Soerendonk
Met de bouw van De Valk krijgt Soerendonk een waardevolle uitbreiding van het woningaanbod. Wij wensen ontwikkelaar Vlassak veel succes met de bouw en de oplevering. En aan alle toekomstige bewoners: veel geluk in jullie nieuwe wijk!
