Van ambitie naar resultaat

Veel ondernemers herkennen het: er liggen ambitieuze plannen, strategieën zijn uitgewerkt en doelen zijn helder. Toch blijft de gewenste vooruitgang soms uit. Hoe zorg je ervoor dat plannen daadwerkelijk leiden tot beweging binnen je organisatie?

Goede plannen leiden niet altijd tot resultaat. Tijdens de gratis ontbijtsessie ‘Van strategie naar beweging’ op 26 november van Keyport en FLOW in regio Weert staat dit onderwerp centraal. De sessie biedt inzicht in de factoren die succesvolle uitvoering stimuleren én de obstakels die groei en verandering kunnen vertragen. Een sessie die je helpt om de mooie plannen die er zijn ook daadwerkelijk om te zetten in resultaat.

Aan de hand van praktijkvoorbeelden en concrete inzichten ontdek je hoe je medewerkers, teams en organisaties in beweging krijgt. Daarmee is deze bijeenkomst interessant voor ondernemers, directieleden en leidinggevenden die resultaten willen boeken op strategische vraagstukken. Naast inspirerende inzichten biedt de ontbijtsessie ook volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen met andere ondernemers uit de regio.

Meer informatie en aanmelden 

Bekijk het programma en meld je aan via: https://www.keyport.nl/agenda-item/ontbijtsessie-keyport-en-flow.

Kansen in de regio

Gemeente Cranendonck deelt regelmatig bijeenkomsten, kennisinitiatieven en netwerkactiviteiten vanuit haar netwerk en regionale samenwerkingsverbanden. Zo brengen we ondernemers in contact met actuele kennis, inspirerende voorbeelden en kansen die bijdragen aan een sterke lokale economie.